Hakkımızda

2008 yılında Nayil Seyyar tarafından Kayışdağı/ Ataşehir' de kurulan Adamarmara Sürücü Kursu 12 yıldır Kayışdağı Şubesi ile sürücü kursu sektöründe Kaliteli Hizmet anlayışı ile emin adımlarla ilerlemektedir.

Sürücü Kursu Sektöründe kalite, eğitim kurumunun siz adaylara sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilme yetenekleridir.Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetidir.Bir Eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşuldur. Bu sebeple Adamarmara Sürücü Kursu Eğitim Kurumları 'nın kalite yönetimi, aday beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, ekip çalışması gerektiren, kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışıdır.Aday beklentilerine öncelik verilerek tanımlanan kaliteye, adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen anlayışa kalite yönetimi diyebiliriz.

Kalite Yönetim sistemi ışığında belirlenen kalite politikamıza bağlı olarak da Adamarmara Sürücü Kursu Hizmet kalitesinin Standardizasyonunu kaybetmemek adına, tüm bilgi birikim ve deneyimini, şubeleşme yoluna gitmeden, merkezi kalite standardını kaybetmeden, tek şube üzerinden siz değerli adaylarına sunmaktadır.

 

En iyi eğitim

Herzaman en iyilerin yetiştiği, eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla

Uluslararası Standart

Uluslararası kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları geliştirmeyi ve öğretmek ilk hedefimizdir.

Çağdaş Eğitim

Çağdaş altyapımız ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinliğinde teknolojiyi etkin kullanmaktayız.

Çünkü Farklıyız

Hezaman farklılık yaratacak yeniliklerle öncü kurum olma yolunda tüm bilgi, birikim ve tecrübemizi kullanmaktayız.

Misyonumuz

Sürücü Eğitimini Ulaştığı en üst düzeyde, kaliteli bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, Sürücü eğitimi alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemektir

Vizyonumuz

Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimi sağlayarak, bu amaç doğrultusunda, eğitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede uygulamaya dayalı ve standart olarak sizler ile paylaşmayı hedefliyoruz.

Neden Biz

7 Adet Eğitim araçlarımız ve 8 kişilik uzman eğitimcilerimiz ile hizmet vererek,sürücü adayının yetişmesine katkıda bulunuyoruz. Sürücü adaylarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanmaktayız.

TOP google232e97962d9f3c96
WhatsApp chat
ADAMARMARA SÜRÜCÜ KURSU